Flaş Haber :
Hava Durumu

Amerikan Kültür Esenler’de

15 Eylül 2015
0 Haber Yorum
Değişen gelişen Esenler’e bir katkıda işadamı Habip Ortaç’tan geldi. Ortaç, Avrupa Birliği tarafından onaylanmış dil portfolyosuna sahip tek yabancı dil kursu Amerikan Kültür’ü Esenler’e getirdi.

Esenler’e yaptığı önemli yatırımla ilgili gazetemize bilgi veren Habip Ortaç, “Öncelikle Avrupa Birliği tarafından onaylanmış dil portfolyosuna sahip tek yabancı dil kursu Amerikan Kültür, Milli Eğitim Bakanlığı’ndan onaylıdır.
Türkiye'nin en yaygın dil okulları olan Amerikan Kültür Dil Okulları, Türkiye'nin farklı bölgelerine kadar ulaşmış 135 şubesiyle, en yaygın dil eğitim kurumudur. Yabancı dil eğitimini Türkiye'deki her okulunda belli bir standart içinde sürdüren ulusal bir markadır. Bu markayı Esenler’e getirmekten dolayı çok mutluyuz.
 
Kısaca Amerikan Kültür ile ilgili bilgi vermek gerekirse Amerikan Kültür Yabancı Dil Kursları, Modern Bilimsel Yöntemler ve Bilişim teknolojileri kullanarak yabancı dil eğitiminde köklü birikimini sürekli yenileyen çağdaş bir eğitim kurumudur.  Amerikan Kültür Yabancı Dil Kursu, Genel İngilizce, Sınav İngilizcesi (YDS, TOEFL, IELTS, TOEIC, PROFICIENCY,SAT, GMAT, BULATS, FCE) hizmetleri vermektedir. Eğitim Kadromuz Türkiye’nin önde gelen üniversitelerinden mezun ve alanlarında uzmanlaşmış Türk ve Yabancı eğitmenlerden ve yine Türkiye’nin önde gelen üniversitelerinden mezun kendi bünyemizde yetiştirdiğimiz öğretmenlerimizden oluşmaktadır.
 
Eğitmenlerimiz İngilizce öğretmenliği alanında edindikleri deneyimi eğitim teknolojileriyle bütünleştiren tecrübeli bir ekipten oluşmaktadır. Vizyonumuz Amerikan Kültür Yabancı Dil Kursunun vizyonu, uzman eğitim kadrosuyla, gelişen teknolojiyi de takip ederek yeni dil öğretim yöntemlerinden yararlanarak, öğrenci memnuniyeti yüksek lider bir eğitim kurumu olarak devam etmektir. Misyonumuz Kalite ve yüksek standartta eğitim vermek. Avrupa Dil Portfolyosu kriterlerine uygun eğitim vermek. Eğitim sürekliliğini sağlamak Gramer eğitiminin yanında ‘’Konuşma odaklı” bir dil eğitimi vermek, Bilimsel yöntemlerle yeni eğitim modelleri oluşturmak. Gelişen teknolojiyi eğitim sistemlerine adapte etmek. Öğrenci memnuniyetini en üst düzeylere çıkarmak.

Amerikan Kültürtüm öğrencilerine %100 öğrenme garantisi sunar. Aldığı kur sonunda, sınavlarında başarısız olan öğrencilerine “Başaramadınız” demez. Devamsızlığı %10'u aşmamış ve ev ödevlerini eksiksiz tamamlamış ise üst kura geçemeyen öğrencilere ücretsiz tekrar hakkı verir.” şeklinde konuştu.
 
 
 

Yorumlar(0)
Facebook hesabınızla yorum yapın:
Veya Facebook'a bağlanmadan yorum yapın:

Rumuz veya Ad/Soyad*

E-posta*
(E-posta adresiniz sitede görünmez)

Yorumunuz*(Yukarıdaki güvenlik kodunu giriniz)
Yazarlar Yazarlar
Çok Okunanlar Çok Okunanlar
Son YorumlarSon Yorumlar
AnketAnket

BUGÜN SEÇİM OLSA HANGİ PARTİYE OY VERİRSİNİZ

Türkiye İşçi Partisi (TİP)
CHP
HDP
MHP
İYİ PARTİSİ
DEVA PARTİSİ
GELECEK PARTİSİ
ZAFER PARTİSİ
SAADET PARTİSİ
REFAH PARTİSİ
MEMLEKET PARTİSİ
Lig FikstürüLig Fikstürü

Bu sitede yayınlanan içerik izinsiz veya kaynak gösterilmeden kullanılamaz.