Flaş Haber :
Hava Durumu

"Yatacak yerim yok”

28 Mayıs 2021
0 Haber Yorum
Evinde sefalet içinde ölü bulunan 84 yaşındaki Dürdane Abay ile ilgili açıklamalarda bulunan Gelecek Partisi Esenler İlçe Başkanı Mustafa Kaplan “Yatacak yerimiz yok’ dedi.

İlçe sınırlarından habersiz olduklarını itiraf eden Gelecek Partisi Esenler İlçe Başkanı Kaplan sözlerine şu şekilde devam etti;

“Bir Esenler’li olarak yatacak yerimiz yok. Utanıyorum kendimden, sahipsiz ve şova dönüşmüş liyakatsizlikten. Çocukları için mücadele eden bir annemizin evinde ölmesinin habersizliğinden. İlçe sınırlarımızdan bihaberiz, insanlarımızdan uzağız. Nasıl bir hayatın içine düştük böyle bilmiyorum. Esenler Belediyemizden önce neden ben, haberdar değilim diye kahroluyorum. Sizlerden ricam, iş işten geçmeden haber verin… Elimizden geleni sonuna kadar kullanalım. Hiç yakışmadı bu haber Esenler adına. Hepimizin komşusuydu sonuçta, önce benim komşumdu.”

Gelecek Partisi Esenler İlçe Başkanı Mustafa Kaplan’ın açıklamalarının ardından gazetemizi telefon yağmuruna tutan okuyucularımız,” Sayın İlçe Başkanı Kaplan adeta timsah gözyaşları döküyor. Neden derseniz? Açıklamalarını okuduğunuzda ölen merhume Abay’ın komşusu olduğunu söylüyor ama komşusunun ne halde olduğunu bilmiyor. Bir İlçe Başkanı olarak siyaset yaptığı Esenler’de de ne olup bittiğinden habersiz olduklarını da itiraf ediyor." Diyerek tepkilerini dile getirdiler.

7/24 Esenlerhaber olarak, Gelecek Partisi Esenler İlçe Başkanı Mustafa Kaplan’ın yaptığı duygusal açıklamanın ardından aklımıza ünlü bir şairin şu sözleri geldi;    

Hakkım helâl etmem bilesin sana
Savurdun yellere saldın hicrana
Reva mı böylesi eziyet Can’a
Şu gördüğün ceset senin eserin
Ey kaplan yatacak yerin yok senin.
   

Yorumlar(0)
Facebook hesabınızla yorum yapın:
Veya Facebook'a bağlanmadan yorum yapın:

Rumuz veya Ad/Soyad*

E-posta*
(E-posta adresiniz sitede görünmez)

Yorumunuz*(Yukarıdaki güvenlik kodunu giriniz)
Yazarlar Yazarlar
Çok Okunanlar Çok Okunanlar
Son YorumlarSon Yorumlar
AnketAnket

BUGÜN SEÇİM OLSA HANGİ PARTİYE OY VERİRSİNİZ

Türkiye İşçi Partisi (TİP)
CHP
HDP
MHP
İYİ PARTİSİ
DEVA PARTİSİ
GELECEK PARTİSİ
ZAFER PARTİSİ
SAADET PARTİSİ
REFAH PARTİSİ
MEMLEKET PARTİSİ
Lig FikstürüLig Fikstürü

Bu sitede yayınlanan içerik izinsiz veya kaynak gösterilmeden kullanılamaz.